Чернівці. Що подивитися? Місто що сховалося від часу.

Чернівці. По цьому місту можна бродити не один день, постійно знаходячи якісь круті місця, місто чудових двориків, гарної архітектури, кожна друга площа ну… майже… потрапляла б в спадщину юнеско якби б не якийсь один будинок чи то радянського чи то сучасного періоду. Подивитися справді є що почати можна з перших же ж двориків які вас зацікавлять.

Потім варто звичайно не обійти увагою Чернівецький університет (ну якщо ви там ще не були до сих пір 8 разів)). У університеті є що пофоткати правда саме місць для туристів так би мовити де проводять екскурсії не так багато: кілька залів в самому університеті і церква, інші приміщення зайняті власне для університетських аудиторій, але і це досить цікаво, екскурсоводи можуть говорити певно всіма мовами, бо в місті ще з древніх древен жили люди різних національностей.  За університетом є невеликий ботсад.

Ну так допустим що університет пройдений, що ж іще? Загалом от якщо по карті дивитися то все старе місто це історична зона і в центрі дійсно немає жодної високоповерхівки. В центрі біля суперового філологічного гуртожитку (який колись був публічним домом, єтак років 300 тому)) можна побачити, памятник Чорному Квадрату Малевіча, особисто для мене це дуже визначна річ, я в захваті просто! Поблукавши трохи по центру натрапляємо на центр сучасного мистецтва (вул. Героїв Майдану, 3). На одній з самих центральних вулиць Ольги Кобилянської можна думаю завжди теж натрапити на виставки чи то фото чи іншого арту. Також в місті якщо трохи від центру відійти можна зайти на єврейське кладовище, подивитися незвичайні скульптури, пам’ятники.

Цікаві факти: десь так в кінці вулиці Орловської майже в центрі міста, з того боку де явно видно її кінець, можна споглядати місто історичне, місто промислове і таке собі урвище відразу попереду, так от на місті того урвища колись була гора, і всю цю гору пустили на виробництво цегли для університету ну і взагалі для міського цегляного заводу, ось так всю гору зрили.

Трішки моїх фото Чернівців, за 4 дні )

Контакты

Будем рады ответить на все вопросы, помочь определиться с тем какой вам нужен сайт, и реализовать проект.

friendband.web@gmail.com
050 695 64 78